Blero dhe Teuta behen Prineder

Blero dhe Teuta behen Prineder


Aktorja e mirënjohur Teuta Krasniqi dhe këngëtari i muzikës r’n’b, Blero, kanë mirëpritur fëmijën e parë të tyre. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari me anë të një mesazhi të postuar në faqen e tij në Facebook.

“Sot ësht dita ma e LUMTUR e imja në jetën time. Unë dhe Teuta u bekuam dhe u bëmë prindër të një bukuroshje të vogël”, ka shkruar Blero në faqen e tij